Sosyal Medya Boost nedir?
Social Media Boost, dilimize uyarlanmış panomuz tabiri ile “Sanallaştırma” anlamına gelmektedir. sanallaştırma; sosyal medya hesaplarının belirli bir kitleye sahip olduğunu varsaymak anlamına gelir. Varsayım (Sanallaştırma) olarak gösterilen profillerin görsel algı sorunu dikkate alınarak, sosyal medya hesaplarının ulaşmak istedikleri hedeflere daha kolay ulaşabildiği uygulamalarımız ile her geçen gün ispatlanmaktadır.
Hesabım Risk Altında mı?
Panelimiz üzerinden verilen siparişlerin sosyal medya hesaplarına etkisini an be an kaydediyor ve gözlemliyoruz. Panelimiz devreye alındığından beri kullanıcılarımız tarafından suistimal edilmediği sürece hesaplarda herhangi bir risk gözlemlemediğimizi bilmenizi isteriz. Ancak oluşabilecek problemlerde panelimizin sorumluluk kabul etmediğini bilmenizi isteriz.
Hesabım Üzerindeki Etkisi Nedir?
Panelimiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde süreci kontrollü ve düzenli bir şekilde takip ettiğiniz takdirde etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz. Birkaç örnekle açıklamamız gerekirse; Instagram'da paylaştığınız gönderiler "Keşfet" bölümüne gider. Bu, gönderinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasını sağlayacaktır. Başka bir örnek vermek gerekirse, Youtube'da paylaştığınız videoların "Önerilenler" bölümünde görünme olasılığınız daha yüksektir. Bu, video gönderinizin daha fazla Youtube kullanıcısı tarafından görülmesine yardımcı olacaktır.
Destek Talebi Nasıl Oluşturulur?
Masaüstü bilgisayar ile giriş yapıyorsanız soldaki menüden "Destek Merkezi" ikonuna, mobil bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sağ üstte bulunan menü butonuna ve ardından butonuna tıklayınız. "Destek Merkezi" yazan. Açılan sayfada destek talebi oluşturmak istediğiniz konuyu seçiniz. Daha sonra gerekli alanları doldurun ve "Destek Talebi Oluştur" butonuna tıklayın.
Bakiye Nasıl Yüklerim?
Panelimiz üzerinden kayıt işlemini başarıyla tamamladıktan sonra masaüstü bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol menüden “Bakiye Ekle” ikonuna, mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üstteki menü butonuna tıklayarak, ardından “Bakiye Ekle” yazan düğmeyi tıklayın. Bu sayfadan PayTR ile 7/24 komisyonsuz ödeme yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde panelimizin alt yapısında yer almamaktadır. PayTR ile yaptığınız ödemeler 3D secure sistemi ile korunmaktadır.
Nasıl Sipariş Verebilirim?
Masaüstü bilgisayar ile giriş yapıyorsanız soldaki menüden "Sipariş ver" ikonuna, mobil bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sağ üstte bulunan menü butonuna ve ardından yazan butona tıklayınız. "Yeni sipariş". Panelimize ait tüm hizmetler açılan sayfanın "Kategoriler" bölümünde yer almaktadır. Bu menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz. Daha sonra "Servis" menüsünden sipariş etmek istediğiniz servisi seçiniz. Seçmiş olduğunuz serviste yazan fiyat 1000 adet fiyatıdır. "Servis Açıklaması" bölümünü detaylı bir şekilde okuduğunuzdan emin olduktan sonra, "Link" yazan yere açıklamada belirtilen link tipini yazınız. Ardından, maksimum veya minimum değerler arasında bir miktar yazın. tutar kısmından o servisten verebilirsiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra "Sipariş Ver" butonuna tıklayın. Açıklama kısmında belirtilen süre içerisinde siparişiniz tamamlanacaktır.